9 טיפים לעיצוב פנים מודרני למשרדים

עיצוב המשרד הוא נושא שתופס הרבה מאוד מקום בכל בית עסק. שכן הנראות של המשרד משפיעה על האווירה במשרד, על התדמית בעיני לקוחות ועובדים, על הרושם שמותירים על קולגות ועוד. זו בהחלט סיבה מוצדקת להשקיע בעיצוב פנים מודרני למשרדים.עיצוב שישדרג את המשרד, יעניק לו את הנימה הייחודית שלו, וישרת את המוניטין ואת יתר הערכים כבעלי עסק.

עיצוב משרד בצל הקוביד

קבלו תשעה טיפים לעיצוב פנים מודרני מוצלח למשרדים

1.היו מדויקים לגבי הצרכים שלכם. לא נכון לצאת לדרך לפני שמבינים לחלוטין מהן המטרות החשובות בעיצוב ותכנון המשרד. כאשר בעל המשרד יודע מה הוא רוצה וצריך, כל תהליך התכנון והעיצוב יהיה ברור ויעיל הרבה יותר. כי כאשר היעד מסומן, התהליך נכון וחכם באמת. 

2.דעו את המשרד שלכם. למה הכוונה? חשוב להיות להכיר את הנתונים במציאות בהתאם למדידות ולהיכרות עם נקודות נוספות שקיימות במקום- עמודים, גודל חלונות, כיוון הבנין ועוד. ככל שאתם מכירים את המקום ויודעים מהם המגבלות כמו גם האפשרויות שיש בשטח, ניתן לקדם את התהליך ולצלוח אותו בצורה יעילה ולהגיע לתוצאות מיטביות.

3.חשוב מאוד לבחור אדריכל ומעצב פנים מומחה לעיצוב משרדים. לא ניתן להשוות בין עיצוב פנים לבתים ולחנויות לעומת עיצוב פנים למשרדים. לכל נישה יש את הפרמטרים המרכזיים והחשובים אשר משליכים על העבודה ועל התוצאות. חשוב לבדוק עם האדריכל או מעצב פנים שבחרתם מתמחה בתחום עיצוב פנים עכשווי למשרדים.

4.הנוחות שלכם ושל העובדים במשרד הינה ערך רב חשיבות במיוחד בתקופה זו שבה העובדים למדו לעבוד מהבית. לכן התכנון והעיצוב צריכים להתייחס לנושא זה בכובד ראש.  ולא רק ביחס לעמדות העבודה, אלא גם ביחס לפתרונות אחסון, לאוורור ולשמירה על אווירה נעימה.

5.בנושא עיצוב הפנים מודרני כדאי ללמוד את השטח מראש. לעיין בתמונות, לסייר פיזית או וירטואלית במשרדים מעוררי השראה, ולגלות עולם שלם של עיצובים מודרניים למשרדים. אפשר לומר שסעיף זה נותן לכם לרוב רעיונות חדשים שלא הכרתם, סגנונות עיצוב מיוחדים שטרם שמעתם עליהם, ואפשרויות מתאימות במיוחד למשרד שלכם.

6.שימו לב – לא נכון ללכת בדרך שמישהו אחר עשה אותה כחקיינים, או להצביע על משרד ולומר "כזה אני רוצה"אתם רוצים משרד מעוצב ומודרני, אך יחד עם זאת ייחודי. אתם אמנם צריכים ויכולים לקבל השראה, אבל לא להיצמד בהכרח למה שאתם רואים. מה כן? לחשוב על המראה ועל העיצוב שאתם רוצים במשרד שלכם, השראה זו נקודת יציאה נהדרת שעוזרת לנו לפתוח ראש לכיוונים חדשים ומיוחדים. אפשר להביא בפני האדריכל או מעצב הפנים את מקורות ההשראה ולהצביע בפניו על הנושאים החשובים לכם.

7.בחירת חומרי הגמר היא אתגר ממשי. העובדה שחומרי הגמר משליכים באופן משמעותי על המראה ועל התוצאה מביאה לכך שיש להשקיע בבחירה הרבה מאוד מחשבה. יש לבחון את חומרי הגמר בהתאם לאווירה שרוצים לייצר, בהתאם לצבעי החברה בלוגו או בפרסומים אחרים, כדי ליצור קו אחיד בין העיצוב כמכלול. אדריכל ומעצב פנים מקצועי מציעים במקרים רבים ליווי בבחירת חומרי הגמר . וכדאי להביא בחשבון אפשרות כזו.

8.בכל תהליך התכנון והעיצוב יש להתייחס לנושא העמידות והאיכות –של העיצוב, של החומרים ושל הביצוע. התייחסות לנושא זה תשפר את הפרויקט ותבטיח כי המשרד ישמור על המראה המעוצב והחדש שלו לאורך זמן רב. ללא צורך בתיקונים ובפעולות אחזקה נרחבות.

9.פריטים קטנים יכולים לשפר את התוצאה. לכן, חשוב מאוד לזכור כי לקראת סוף תהליך העיצוב והבניה, כדאי לבחור פריטי עיצוב מתאימים. השלמת הצבעים, ויצירת האווירה מביאים לכך שהמשרד שלכם יהיה מעוצב ומיוחד באמת.

רחוב שטריקר 4
תל אביב-יפו 62006
ישראל

> טלפון: 972-3-6054448 
> פקס: 972-3-6048006 
> דוא"ל: office@grynhaus.co.il 

דילוג לתוכן